Posílání zavazadel a balíků

Ze Zélandu do ČR a naopak

Balík z ČR na Nový Zéland

Balík do 2kg je perfektní pro poslání třeba tatranek a dalších pochutin, co Vám budou na Novém Zélandu během Working Holiday chybět. Jednoduše ho pošlete s Českou poštou jako "psaní - prioritní" a on dojde velmi rychle, zhruba do týdne.
Doba dodání: 7-9 dní.
Cena: 482,-Kč 

Těžší balíky lze poskat jako tiskovinový pytel, a to buď prioritně za hodně peněz, s dodáním za 80-10 dní, nebo obyčejně s dobou dopravy za 2-3 měsíce.

Balík z Nového Zélandu do ČR

S New Zealand Post pošlete 2kg balík do ČR za necelých 60 dolarů, doba doručení je 3-7 dní. JE možné poslat menší váhu o něco levněji jako psaní, ale tato varianta nabízí nejlepší poměr cena/hmotnost.

Přeprava kufru z Nového Zélandu do ČR

  1. Letecky, pokud letíte domů
    Pokud letíte, je to jednoduché. Přikoupení zavazadla většinou není drahé, jen je třeba to udělat předem, na letišti může být poplatek za zavazadlo navíc až 5x dražší, než zakoupení předem.
  2. Pokud jedete cestovat do Austrálie
    Pokud jedete cestovat do Austrálie a potřebujete se zbavit kufru nebo dvou, dovezte je letecky do Austrálie a pak je pošlete domů s Mazur Cargo. Cena je luxusních 5,5AUD za kg, doba doručení zhruba 3 měsíce, servis door-to-door, v Austrálii vyzvednou, v ČR dovezou na udanou adresu. Neposílejte cenné věci, balíky nejdou trackovat a případná reklamace není jednoduchá.


Dlouhodobé cestovní pojištění nejen na Nový Zéland najdete na webu VisitKiwi.cz.