Austrálie

Studium a práce v Austrálii

Ať už jste na Novém Zélandu už byli, nebo se tam teprve chystáte, možná také přemýšlíte o Austrálii. S touto nádhernou zemí bohužel nemáme vyjednána Working Holiday víza a podle všeho je ani mít nebudeme, takže to není tak jednoduché jako vyrazit na Zéland. Kdo mě teď napadne za to, že WH víza budou, tomu znovu zopakuje, že nebudou. V jednání jsou Work & Travel víza, a ta budou mít úplně jiné podmínky, než WHS na Zélandu.

Ale nepropadejte panice! Pokud se chcete do Austrálie podívat, není to nemožné. Nejjednodušší varianta je studium. A nejlepší je vše vyřídit přes agenturu. Nebojte se, že Vás agentura připraví o peníze za všemožné poplatky. Agentury jsou placeny z provizí ze škol, kam studenty umísťují, proto Vám žádná solidní agentura nebude účtovat nesmyslné částky za poradenství.

Pokud máte zájem o víc informací, nebo jste rozhodnuti, že Austrálie je Váš další cíl, pak mě kontaktujte pomocí tohoto formuláře. Já Vás nakontaktuji s výbornou českou agenturou sídlící v Austrálii už 16 let!

Úžasně ochotní a milí lidé Vám vše vysvětlí, proberou s Vámi podrobnosti, pomůžou vyřídit vše potřebné a nakonec Vás i vyzvednou na letišti, zprostředkují ubytování, a když ukážete, že nejste budižkničemové, tak Vám pomůžou i s hledáním práce.

Vyplň formulář a začni novou životní etapu již dnes!


Dlouhodobé cestovní pojištění nejen na Nový Zéland najdete na webu VisitKiwi.cz.